AktualnościCześć i chwała Bohaterom! – 27. Msza na Hali Łabowskiej

Już po raz 27. wierni, mieszkańcy oraz goście spotkali się na Hali Łabowskiej, aby uczcić pamięć ks. Władysława Gurgacza i żołnierzy Polskiej Podziemnej Armii Niepodległościowców – oddziału „Żandarmeria”. Uroczystości rozpoczęły się od złożenia kwiatów przy pomniku ks. Gurgacza w Łabowej, a następnie odprawiona została Msza Święta w górskiej scenerii, połączona z Apelem Poległych i modlitwą za Ojczyznę. W wydarzeniu, obok licznych gości, przedstawicieli władz i pocztów sztandarowych, uczestniczył także nasz ks. Proboszcz, dając świadectwo pamięci i duchowego wsparcia.

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu: https://sądeckie.pl/artykul/czesc-i-chwala-bohaterom-27-msza-na-hali-labowskiej

Informacje Informacje Informacje Informacje

Msze święte

Kościół parafialny

  • Niedziela i święta : 7.00, 9.00, 11.00, 16.00
  • Dni powszednie: 6.45 , 18:00 (okres zimowy 17:00)

Kościół pomocniczy na Juście

  • Niedziele  i święta : 13:30

Kościół pomocniczy na Skrzętli

  • Niedziele  i święta : 14:30

Kancelaria parafialna

Czynna w dni powszednie w godzinach:
7.30 – 8.00 (oprócz I czwartków i I piątków)
18.30 – 19.30 (w okresie zimowym 17.30 – 18.30)
Do chorego i w sprawie pogrzebu o każdej porze.

Konto Parafialne: 

BS w Łososinie Dolnej      50 8818 0009 2001 0010 3176 0001

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pw. Św. Stanisława Biskupa w Tęgoborzu, umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.